Resultater fra tidligere Lamondas Trophy

Vinner av Lamondas Trophy 2010



Kivis Pulu Luar "Thea"
Fører: Camilla Venger, EOHK

2. plass: Lamondas Beaming Disguise "Petter" og Heidi Huseby, MOKH
3. plass: DKCH Neshagens Rufus "Rufus" og Jorunn Egner, EOHK

Vinner av Mini Lamondas Trophy 2009



Haradalens Monkey Wrench "Bäbis"
Fører: Lise Marie Ernestus, MOKH

2. plass: Grevinnens Stillhet av Tåke av Maxima "Gjørdiss" og Silje Olsen, SBHG
3. plass: Saburashii og Aina Magnus, TBHG

_____________________________________________________________________________

Vinner av Lamondas Trophy 2009



Snöflingans Nero d'Avola "Tristan"
Fører: Kristin Bergan, TBHG

2. plass: Blåknappens Yellow "Melvita" og Cornelia Puvatcha, SBHG
3. plass: Champion Fredrikstad Akvarium Lille Bananasplit "Nala" og Silje Andersen, SBGH

Vinner av Mini Lamondas Trophy 2009



Casino Treasure "Valliant"
Fører: Cornelia Puvatcha, SBGH

2. plass: Carmentas Sirocco "Silver" og Hilde-Kristin Lomheim, MOKH
3. plass: Leiras San Miguel "Mitch" og Annicken Valseth, TLHK

_____________________________________________________________________________

Vinner av Lamondas Trophy 2008



Kløverdalens Champion Roseate "Ross"
Fører: Helene Wilmann, TBGH

2. plass: Sverdbakkens Tulipan av Liwett "Diaz" og Johanne Lavoll, TBGH
3. plass: Skogbakkens Weber "Weber" og Linda Bakke, TBGH

Vinner av Mini Lamondas Trophy 2008



Sverdbakkens Empacher "Emilie"
Fører: Johanne Lavoll, TBGH

2. plass: Ospeliens X-tra Kul "Mock" og Eli Marie Almeli, OAHK
3. plass: Støytens New Legend of Barrada "Ami" og Lotte Natalie Joberg, TBGH

_____________________________________________________________________________

Vinner av Lamondas Trophy 2005



Vangtoppens Living With Freedom "Don-Pus"
Fører: Camilla Skjølås, ØRKH

2. plass: Tandbergs Fanta Lemon of Linea "Gullet" og Caroline Svae, ØRKH
3. plass: Lineas Enchanted Elixir "Elmo" og Agnes Midttun, OOHK

Vinner av Mini Lamondas Trophy 2005



Jump'n Joys Powerplay "Tumla"
Fører: Caroline Svae, ØRKH

2. plass: Redeyed Devil of Love "Tappie" og Ane Bolstad, OOHK
3. plass: Vangtoppens Grease "Leo" og Camilla Skjølås, ØRKH